AkvaTera klub RK

je členem Unie akvaristů České republiky AKVA CZ
ZO ČSCH Rychnov nad Kněžnou, odbor akvaristiky a teraristiky

Trčkova ulice 437
516 01 Rychnov nad Kněžnou
IČO: 608 84 843

Nebo nám můžete napsat na info@akvaterark.cz

1.Dušek Robin561 51  Letohrad774 876 853probindusek@gmail.com
2.Ešpandr Josef 516 01  Rychnov nad Kněžnou777 130 395 ——-
3.Exner Martin 517 01  Solnice603 218 411exner.studio@worldonline.cz
4.Felgr Jaroslav 500 09  Hradec Králové605 826 243jfelgr@seznam.cz
5.Friml Zdeněk 549 01  Nové Město n. Met.603 308 207heureka2000@seznam.cz
6.Hartman Luboš 517 73  Opočno737 582 478luboshartman@seznam.cz
7.Havel Zdeněk 517 41  Kostelec n. Orl.721 159 393havel.kacena@centrum.cz
8.Havel Zdeněk jun.518 41  Kostelec n. Orl.606 905 516zdenek.havel@post.cz
9.Hruška  Vlastimil564 01  Žamberk731 052 744sklozamberk@seznam.cz
10.Hulman Vladimír, Ing.516 01  Rychnov nad Kněžnou736 633 171v.hulman@seznam.cz
11.Jedlinský Luboš517 43  Potštejn775 344 113Lubos.Jedlinsky@seznam.cz
12.Kosek Robert 517 42  Doudleby n. Orl.604 876 848robert.doudleby@centrum.cz
13.Kotyza Ondřej517 54  Vamberk731 056 665pseudo1112@seznam.cz
14.Krčmář Jaroslav516 01  Rychnov nad Kněžnou736 698 080jaroslavkrcmar@gmail.com
15.Kroupa Miloš 500 09  Hradec Králové728 148 492imkroupa@seznam.cz
16.Malina Stanislav517 35  Lično607 689 595s.malina@seznam.cz
17.Michera Milan 517 41  Kostelec n. Orlicí737 672 509michera.milan.st@seznam.cz
18.Michera Vítězslav517 41  Kostelec n. Orlicí605 964 993vitezslav.michera@seznam.cz
19.Němeček Karel533 74  Horní Jelení723 726 200jituska.nemeckova@seznam.cz
20.Pešek Bohuslav503 15  Nechanice777 349 267bohousnechanice@seznam.cz
21.Pevný Miroslav 549 01  Nové Město nad Metují608 243 507pevny.miroslav@seznam.cz
22.Pohl Josef 516 01  Rychnov nad Kněžnou604 745 371pohl1233@seznam.cz
23.Schediwy Petr516 01  Rychnov nad Kněžnou607 877 792petr.schediwy@seznam.cz
24.Schwaninger Pavel 503 41  Hradec Králové605 956 091 ————–
25.Ševčík Rostislav544 01  Dvůr Králové nad Labem605 762 752balash.oxana@atlas.cz
26.Tichý Roman503 27  Lhota pod Libčany – Urbanice603 844 403akvarista@atlas.cz
27.Trejtnar Jaroslav 562 00  Ústí nad Orlicí732 415 594 ————–
28.Záluský Stanislav516 01  Rychnov nad Kněžnou725 900 089st.zalusky@tiscali.cz
29.Žerníček Jiří561 52  Verměřovice605 484 101jirka.zernicek@seznam.cz
30.Žerníčková Aneta561 52  Verměřovice